Spełnij warunki promocji, zgarnij do 400 zł w prezencie od Banku i łatwiej spłać swój kredyt!

Co możesz zyskać?

Łączna wysokość nagród w promocji wynosi 400 zł:
 • 200 zł za otwarcie i aktywność konta osobistego z kartą debetową – wystarczy, że kartą do konta wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych w każdym z 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta,
 • 200 zł za zawarcie umowy i aktywność Karty Kredytowej z Żubrem - wykonaj tą kartą min. 5 transakcji bezgotówkowych w każdym z 3 miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową (ale najpierw wykonaj pierwszy krok i otwórz konto osobiste).
W promocji możesz wziąć udział jeśli:
 • posiadasz kredyt ratalny oraz
 • od 1.11.2021 r. do 3.04.2024 r., nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem w naszym Banku takich produktów jak:
  - rachunek płatniczy dla konsumentów (rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy), czyli konto do wykonywania różnych transakcji płatniczych,
  - rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej,
  - karta kredytowa.
Jak skorzystać z promocji?
 1. Załóż Konto Przekorzystne z kartą debetową (konto i kartę do niego otwórz tego samego dnia). Możesz to zrobić:
  -  logując się do serwisu Pekao24/aplikacji mobilnej PeoPay lub
  - w naszej dowolnej placówce
 2. Po otwarciu konta podpisz umowę o Kartę Kredytową z Żubrem (RRSO 18,95%), aby mieć szansę na kolejne 200 zł. Możesz to zrobić:
  - logując się do serwisu Pekao24/aplikacji mobilnej PeoPay lub
  -w naszej dowolnej placówce
 3. Spełnij  warunki określone w regulaminie promocji i ciesz się ekstra gotówką, którą wypłacimy na Twoje nowe konto lub rachunek Karty Kredytowej z Żubrem! Możesz ją przeznaczyć na spłatę rat kredytu lub na co tylko chcesz!

Szczegółowe warunki promocji, harmonogram wypłaty nagród oraz definicję transakcji bezgotówkowych znajdziesz w regulaminie promocji.  Otwórz konto   
 

  Dowiedz się więcej o Koncie Przekorzystnym  
 

  Dowiedz się więcej o Karcie Kredytowej z Żubrem  
 


RRSO - Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla Karty Kredytowej z Żubrem wynosi 18,79% przy założeniach: przyznany limit kredytowy 6 300 zł, wypłacony jednorazowo w trybie transakcji bezgotówkowej, spłacany w 12 równych kwotach miesięcznych, oprocentowanie zmienne 17,75% w stosunku rocznym, całkowita kwota do zapłaty 6 879,92 zł, całkowity koszt 579,92 zł obejmuje: odsetki 579,92 zł oraz opłaty miesięczne za obsługę karty 0 zł, okres kredytowania 12 miesięcy. Kalkulacja przygotowana na 18.04.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Pełne informacje dotyczące karty kredytowej z obowiązującą Taryfą prowizji i opłat, a także definicje usług reprezentatywnych powiązanych z kartą kredytową znajdziesz na www.pekao.com.pl/definicje.

Kredytodawcą jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna. Bank podejmuje decyzję o wydaniu karty kredytowej i udzieleniu limitu kredytowego po ocenie zdolności kredytowej.