Faktoring pełny krajowy

 

Nabywamy i finansujemy bezsporne wierzytelności handlowe o terminach płatności nieprzekraczających 90 dni wypłacając umówioną kwotę zaliczki, a równocześnie przejmujemy ryzyko wypłacalności Państwa kontrahentów do wysokości przekazanej zaliczki. Gotówkę wypłacimy już w ciągu kilku godzin po przekazaniu nam niezbędnych dokumentów. Nasz system, Internet Faktor zapewnia szybką i bezpieczną dwukierunkową komunikację.
W przypadku braku zapłaty od kontrahenta w terminie płatności, niezwłocznie podejmujemy działania dyscyplinujące (w tym windykacyjne) w celu odzyskania wierzytelności od kontrahentów. Bez względu na efekt naszych działań windykacyjnych, nie musicie Państwo oddawać otrzymanej zaliczki, chyba, że przedmiotowa wierzytelność jest sporna, bądź faktycznie nie powstała. Po odzyskaniu należnych wierzytelności od nierzetelnego kontrahenta, rozliczymy całą transakcję i wypłacimy Państwu pozostałą część wierzytelności, tak zwany fundusz gwarancyjny.

szybka zapłata za sprzedane towary/usługi

poprawa płynności finansowej firmy

zabezpieczenie firmy przed ryzykiem niewypłacalności kont

poprawa konkurencyjności

dysponując gotówką możecie Państwo zaproponować swoim kontrahentom lepsze warunki

bieżący monitoring stanu rozliczeń z kontrahentami

Faktoring jest oferowany wspólnie z Pekao Faktoring sp. z o.o.
Rozpoczęcie świadczenia usługi jest uzależnione od pozytywnej oceny kondycji finansowej klienta.

Skontaktuj się z doradcą

Zamów kontakt
 • Pytania i odpowiedzi

  • Czy faktoring jest oferowany tylko przez Bank?

   Faktoring jest oferowany wspólnie z Pekao Faktoring Sp. z o.o. Rozpoczęcie świadczenia usługi jest uzależnione od pozytywnej oceny kondycji finansowej Klienta.

  • Co się dzieje w przypadku braku zapłaty od kontrahenta?

   W przypadku braku zapłaty od kontrahenta w terminie płatności, niezwłocznie podejmujemy działania dyscyplinujące (w tym windykacyjne) w celu odzyskania wierzytelności od kontrahentów. Bez względu na efekt naszych działań windykacyjnych, nie musicie Państwo oddawać otrzymanej zaliczki, chyba, że przedmiotowa wierzytelność jest sporna, bądź faktycznie nie powstała. Po odzyskaniu należnych wierzytelności od nierzetelnego kontrahenta, rozliczymy całą transakcję i wypłacimy Państwu pozostałą część wierzytelności, tak zwany fundusz gwarancyjny.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Strona korzysta z reCAPTCHA i obowiązują polityka prywatności oraz warunki korzystania z usług Google.