Szanowni Państwo,
mając na uwadze obecną sytuację związaną z  decyzjami Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r., w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego oraz troską o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników, przekazujemy Państwu kilka ważnych informacji:
 
  • Nasi Doradcy są dla Państwa dostępni - rekomendujemy wykorzystanie zdalnej formy kontaktu z naszymi pracownikami  telefonicznie lub mailowo.
  • Wszystkich Państwa zachęcamy do pozostania w domach zgodnie z zaleceniami i korzystania z bankowości elektronicznej PekaoBiznes24,  dzięki której  szybko i bezpiecznie wykonacie większość operacji bankowych i płatności.
  • W najbliższym czasie wszystkie placówki Banku Pekao SA będą czynne w godzinach 10:00-16:00.  Niemniej jednak mogą się pojawić ograniczenia w ich funkcjonowaniu, dlatego prosimy, aby przed planowaną wizytą w placówce sprawdzić aktualne informacje na stronie wyszukiwarki placówek
  •  W przypadku kiedy jednak wizyta w oddziale jest niezbędna, prosimy o przestrzeganie ogólnych  zasad bezpieczeństwa zdefiniowanych na czas pandemii oraz o zastosowanie się do wytycznych zamieszczonych w oddziale.
  • W zakresie obsługi gotówkowej zapewniamy, że nasze  bankomaty i kasy oddziałów są zasilane na bieżąco w gotówkę. W przypadku konieczności pobrania znaczącej wartości gotówki należy to awizować w oddziale banku, zgodnie z obowiązującymi zasadami.
  • Obsługa wpłat i wypłat zamkniętych świadczona przez oddziały oraz Centra Dystrybucji Gotówki pozostaje bez zmian z wyłączeniem krótszego czasu pracy oddziału. Uwzględniając jednak ograniczenia epidemiczne rekomendujemy optymalizację obrotu gotówkowego oraz minimalizację transportów jak i dostaw/odbiorów gotówki.