Kredyt energooszczędny

Kredyty dla firm z województwa kujawsko-pomorskiego

Preferencyjne finansowanie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w województwie kujawsko-pomorskim planujących inwestycje ograniczające koszty zużywanej energii.

W ramach Kredytu Energooszczędnego oferowanego przez Bank Pekao SA możliwe jest finansowanie przedsięwzięć na rzecz wzrostu efektywności energetycznej, przyczyniających się do zmniejszenia strat energii, ciepła i wody oraz do odzysku ciepła w przedsiębiorstwie.

Dodatkowo, możliwe jest uzyskanie finansowania obrotowego w wysokości do 50% nakładów inwestycyjnych w ramach realizowanego przedsięwzięcia.

Instrument Finansowy jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 3 „Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie”, Działanie 3.2 „Efektywność energetyczna w przedsiębiorstwach”. Instrument ma na celu wspieranie finansowania i wdrażania inwestycji na rzecz wzrostu efektywności energetycznej w MŚP.

preferencyjne warunki cenowe

marże kredytowe oraz opłaty i prowizje niższe niż w przypadku standardowych kredytów

finansowanie inwestycji poprawiających efektywność energetyczną przedsiębiorstwa

wsparcie dla projektów

które zgodnie z przeprowadzonym audytem energetycznym zwiększają efektywność energetyczną o co najmniej 25%

energooszczędność

finansowanie projektów zmniejszających straty energii, ciepła i wody oraz poprawiających odzysk ciepła w przedsiębiorstwie

Skontaktuj się z doradcą

Zamów kontakt

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Strona korzysta z reCAPTCHA i obowiązują polityka prywatności oraz warunki korzystania z usług Google.