Pekao Connect

bezpieczeństwo

 • Zobacz szczegóły

  Wysoki poziom zabezpieczenia informacji wymienianych między wykorzystywanymi przez klientów systemami a bankiem.

automatyzacja procesów

 • Zobacz szczegóły

  Możliwość automatycznej wymiany danych między systemami według zdefiniowanych harmonogramów połączeń, również "po godzinach pracy" firmy.

podniesienie jakości

oszczędność czasu

 • Zobacz szczegóły

  Brak konieczności logowania do systemu PekaoBiznes24, automatyczna autoryzacja połączenia systemu wewnętrznego z bankiem.

szybkość

Skontaktuj się z doradcą

Zamów kontakt
 • Pekao Connect - systemy współpracujące

  •  

   PekaoConnect Web Services - oprogramowanie współpracujące:

   Rozwiązania oferowane przez Partnerów Banku, udostępniane jako moduły dodatkowe lub wbudowane w oferowane przez nich systemy finansowe, umożliwiające bezpośrednią komunikację online z Bankiem, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

    

   --------------------

   SAP

   BCC EasyBanking - to rozwiązanie umożliwiające komunikację online systemu finansowego SAP z PekaoBiznes24, w standardach Web Services, XML oraz ISO 20022. Komunikacja odbywa się z pominięciem plików jako nośników informacji w wymianie danych. Dane są przesyłane z wykorzystaniem protokołu TLS, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i poufności transakcji, zgodny z wymaganiami SOX.

   Do najważniejszych funkcjonalności dostarczanych przez EasyBanking należą:

   - obsługa przelewów krajowych, zagranicznych i europejskich (SEPA),

   - pobieranie raportów intraday oraz wyciągów (także w formacie PDF),

   - pobieranie sald rachunków bankowych,

   - śledzenie statusów zleceń płatniczych,

   - autoryzacja płatności.

   Dostawcą rozwiązania jest BCC - www.bccgroup.com

    

   --------------------

   SAP

   Banking eXcellence pozwala na integrację systemu SAP z platformą PekaoBiznes24 poprzez automatyzacje procesu płatności oraz importu i księgowania wyciągów bankowych. Dzięki zebraniu informacji o przelewach w centralnym panelu płatności oraz bogatej funkcjonalności autoryzacji i raportowania, rozwiązanie zapewnia przejrzystość i kontrolę nad procesem regulowania zobowiązań.

   Do najważniejszych funkcjonalności dostarczanych przez Banking eXcellence należą:

   - Możliwość wykonywania przelewów bezpośrednio z SAP

   - Autoryzacja przelewów w SAP (zgodna z autoryzacją w banku)

   - Wyświetlanie statusów przelewów

   - Pobieranie wyciągów

   - Elastyczny, zbiorczy raport płatności

   - Nie wymaga posiadania SAP PI.

   Dostawcą rozwiązania jest BPX S.A. - www.bpxglobal.pl
    

   --------------------

   Microsoft Dynamics NAV

   Microsoft Dynamics NAV został zintegrowany z systemem bankowości internetowej PekaoBiznes24 poprzez moduł Bankowości Elektronicznej. Usprawnia on procesy związane z obsługą operacji bankowych, takich jak eksport przelewów i import wyciągów oraz poprawia jakość i szybkość operacji księgowych.

   Moduł Bankowość Elektroniczna jest elementem standardowej polskiej funkcjonalności dla systemu Microsoft Dynamics NAV w wersjach NAV2015PL, NAV2016PL i NAV2017PL. Dostępny jest również jako osobny moduł dla wersji międzynarodowych bez polskiej funkcjonalności. Moduł pozwala na automatyczne lub ręczne przygotowanie przelewów do banku w systemie Microsoft Dynamics NAV. Wprowadzone przelewy można zatwierdzić, przekazać w postaci pliku do systemu bankowości elektronicznej PekaoBiznes24, wydrukować oraz przekazać do dziennika głównego. Przekazane do dziennika głównego przelewy są automatycznie rozliczane z zapisami, na podstawie których zostały utworzone. Moduł umożliwia również import wyciągów bankowych z Banku oraz ich automatyczne rozliczanie z otwartymi pozycjami należności i zobowiązań.

   Dostawcą rozwiązania jest IT.integro Sp. z o.o. - www.it.integro.pl

    

   --------------------

   Comarch

   Comarch ERP Optima - wbudowane w system rozwiązanie umożliwia bezpośrednią komunikację online z PekaoBiznes24 z wykorzystaniem standardu Comarch Host-to-Host Banking. Umożliwia pobieranie wyciągów oraz historii operacji, a także eksport bezpośrednio do systemu bankowego zleceń krajowych (w tym przelewów do ZUS i US) oraz przelewów walutowych. Płatności mogą być autoryzowane z poziomu systemu ERP, możliwe jest również śledzenie statusów realizacji zleceń.

   Comarch ERP XL - wbudowane w system rozwiązanie umożliwia bezpośrednią komunikację online z PekaoBiznes24 z wykorzystaniem standardu Comarch Host-to-Host Banking. Umożliwia pobieranie wyciągów oraz historii operacji, a także eksport bezpośrednio do systemu bankowego zleceń krajowych (w tym przelewów do ZUS i US) oraz przelewów walutowych. Płatności mogą być autoryzowane z poziomu systemu ERP, możliwe jest również śledzenie statusów realizacji zleceń.

   Dostawcą rozwiązania jest Comarch S.A. - www.comarch.pl/erp

    

   --------------------

   Infor FMS SunSystems

   Hogart Banking for Infor FMS SunSystems umożliwia dwustronną wymianę danych między Księgą Główną systemu Infor FMS SunSystems a platformą bankowości internetowej PekaoBiznes24 w zakresie eksportu zleceń płatności oraz importu wyciągów bankowych.

   Aplikacja składa się z dwóch modułów:

   - Payments, który jest przeznaczony do przygotowywania zleceń płatności na podstawie danych z Księgi Głównej. Odbywa się to poprzez tworzenie propozycji płatności, zatwierdzanie i agregację paczek płatności oraz ich eksport i archiwizację

   - Statements umożliwiający import, przetwarzanie wyciągów bankowych , ich dekretację oraz zapis i rozliczenie w systemie księgowym.

   Hogart Banking umożliwia nie tylko tradycyjną, plikową wymianę danych z systemem PekaoBiznes24, ale także bezpośrednią komunikację z w oparciu o usługi sieciowe Pekao Connect Web Services.

   Usługi sieciowe pozwalają w bezpieczny sposób (z wykorzystaniem kanału HTTPS, dwustronnego SSL, certyfikatu transportowego, klucza kryptograficznego), transferować do oraz z Banku komunikaty xml dotyczące m.in. zleceń płatności, wyciągów bankowych, czy informacji o saldach na rachunkach.

   Dostawcą rozwiązania jest firma Hogart - www.hogart.pl

    

   --------------------

   Soneta

   enova365 jest zintegrowana z PekaoBiznes24 przy pomocy modułu dodatkowego Elektroniczne Wyciągi Bankowe. Komunikacja oparta jest na standardzie WebServices, bezpośrednia wymiana informacji odbywa się szyfrowanym kanałem protokołu HTTPS, żadne pliki nie są generowane i zapisywane na urządzeniu końcowym.

   Najważniejsze funkcje dostępne w enova365 dzięki integracji przy pomocy WebService:

   - Pobieranie wyciągów bankowych w formatach xml i PDF

   - Pobieranie historii operacji, sprawdzanie salda

   - Przekazywanie z enova365 bezpośrednio do PekaoBiznes24 przelewów krajowych oraz walutowych

   - Sprawdzanie statusów przelewów wprost z systemu enova365

   - Autoryzacja przelewów obywa się w serwisie PekaoBiznes24.

   Integracja poszerzyła istniejącą funkcjonalność enova365 Elektroniczne Wyciągi Bankowe, budowaną w oparciu o wymianę plikową, dzięki której możliwe jest automatyczne zaczytywanie operacji bankowych, rozliczanie ich z istniejącymi płatnościami i przelewami oraz automatyzacja procesu księgowania. Posiadając moduł Elektroniczne Wyciągi Bankowe, Klient otrzymuje równocześnie funkcjonalność komunikacji online (WebService) oraz możliwość tradycyjnej wymiany pikowej.

   Dostawcą rozwiązania jest Soneta sp z o.o - www.enova.pl

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Strona korzysta z reCAPTCHA i obowiązują polityka prywatności oraz warunki korzystania z usług Google.