05.02.2021

Start składania wniosków w programie Rodzina 500+ - nowy okres świadczenia.

Zachęcamy Cię do złożenia wniosku w Programie Rodzina 500+ (świadczenie wychowawcze) na nowy okres świadczenia od 1 czerwca 2021 roku do 31 maja 2022 roku na dzieci do 18 roku życia. Chcemy ułatwić składanie wniosków, dlatego od 1 lutego 2021 r. można złożyć wniosek również w aplikacji mobilnej. Jeśli chcesz złożyć wniosek w aplikacji mobilnej PeoPay prosimy o pobranie aktualnej wersji aplikacji mobilnej.

Dla kogo jest świadczenie?

  • program Rodzina 500 + to rządowy program wsparcia dla rodziny z dziećmi.
  • przysługuje na dziecko do 18 roku życia.

Wyjątki określają przepisy prawa.

Dlaczego nie warto odkładać sprawy na później?
Możesz stracić świadczenie, jeśli nie złożysz wniosku na nowy okres świadczenia. Jeśli złożysz wniosek do końca kwietnia możesz mieć pierwszą wypłatę świadczenia do końca czerwca. Pamiętaj, że jeśli złożysz wniosek w lipcu lub w późniejszym okresie, to świadczenie co do zasady jest przyznawane za okres od miesiąca, w którym złożono wniosek, bez wyrównania za wcześniejsze miesiące.

Dlaczego warto złożyć wniosek 500+ w Banku Pekao S.A.?
Cenimy Twój czas, dlatego u nas możesz złożyć wniosek w bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay. Tak jak lubisz bez wychodzenia z domu.

Jak złożyć wniosek w bankowości internetowej?

ZŁÓŻ WNIOSEK>

Jak złożyć wniosek w aplikacji mobilnej?

 

To dobry moment, żeby nauczyć dzieci oszczędzania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dla dzieci, która rośnie razem z nimi i zapewnia kontrolę pod czujnym okiem rodzica.

 

ODKRYJ NASZĄ OFERTĘ DLA DZIECI>


Zebraliśmy w jednym miejscu najważniejsze informacje o programie 500+, o których trzeba pamiętać. SPRAWDŹ>