Terminal płatniczy

bezpłatne: instalacja terminala, szkolenie personelu, serwis, wydruk logo


Skorzystaj z naszej oferty terminali płatniczych i stałej stawki prowizyjnej za każdy rodzaj karty.
Uruchomiliśmy zdalny proces zawarcia umowy o terminal płatniczy. Sprawdź szczegóły, zaloguj się do Pekao24 i zamów terminal online.

Terminal za 0 zł przez 2 lata!
Jeżeli Twoja firma nie przyjmowała w ciągu ostatnich 12 miesięcy płatności kartami oraz nie korzystała wcześniej z Programu Polska Bezgotówkowa.
 • 0 zł za dzierżawę terminala przez 2 lata 
 • 0% prowizji rozliczeniowej przez 12 miesięcy (do kwoty obrotu 100 tys. zł na jednym terminalu)
Terminal za 1 zł przez 2 lata!
Jeżeli już akceptujesz karty płatnicze
 • 1 zł miesięcznie przez 2 lata za dzierżawę terminala
 • atrakcyjna prowizja rozliczeniowa za transakcje kartowe

 

oferta specjalna na terminal płatniczy

0 zł za dzierżawę terminala przez 2 lata
 • Zobacz szczegóły

  Jeżeli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowałeś płatności kartami płatniczymi oraz nigdy nie korzystałeś z programu Polska Bezgotówkowa, to zaoferujemy Ci dzierżawę terminala za 0 zł przez 2 lata.
  Jeżeli już akceptujesz karty płatnicze, to dzierżawa terminala płatniczego wyniesie 1 zł miesięcznie przez 2 lata, dodatkowo zaoferujemy Ci atrakcyjną prowizję od przyjmowanych transakcji kartowych.

  Oferta specjalna trwa do 31.03.2024 r. 
  Zapytaj o warunki i zasady oferty naszego doradcę lub sprawdź poniżej.
   

do 500 zł

za umowę o terminal płatniczy (miesięcznie)
 • Zobacz szczegóły

  Wystarczy, że w czasie promocji zawrzesz z bankiem umowę o terminal płatniczy, a następnie przyjmiesz w nim, przez 5 kolejnych miesięcy po otwarciu konta firmowego, płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. Tę premię możesz otrzymać jeżeli nie prowadzisz działalności w następujących branżach: biura turystyczne (podróży), kantory, lombardy, agencje towarzyskie, kasyna, produkcja, sprzedaż broni palnej lub produkcja broni i amunicji. 
  Kwota premii wynosi 100 zł miesięcznie. Jeżeli takie warunki będziesz spełniał w kolejnych 5 miesiącach  otrzymasz maksymalnie 500 zł premii.

  Promocja trwa do 31.03.2024 r.

większa liczba klientów

kupujący cenią szybkość oraz wygodę transakcji, dlatego częściej i chętniej odwiedzają punkty handlowo-usługowe z terminalem płatniczym

wyższe obroty

weź terminal za darmo i ciesz się czystym zyskiem

bezpieczeństwo i oszczędność czasu

pieniądze z transakcji trafiają prosto na Twoje konto, dlatego nie musisz nosić ich do banku

większe zyski

zarabiaj na dodatkowych usługach: dynamiczna wymiana walut (DCC), wypłata gotówki przy okazji zakupów (cashback)

bezpłatne usługi dodatkowe

instalacja terminala, szkolenie personelu, serwis, wydruk logo

Nowość! 
MiniPOS PAX A50 - najnowszy przenośny terminal płatniczy, który kształtem i rozmiarem przypomina niewielki smartfon.

MiniPOS PAX A50 zapewnia:

 • łączność bezprzewodową, w tym z wykorzystaniem GPRS, 3G, LTE oraz Wi-Fi,
 • intuicyjną obsługę, porównywalną do obsługi prostej aplikacji w smartfonie,
 • długi czas pracy na baterii - nawet do kilkunastu dni,
 • potwierdzenia transakcji oraz raporty transakcyjne dostarczane w formie elektronicznej, w ramach usługi E-potwierdzeń*.


Terminale MiniPOS PAX A50 wykorzystują mikroprzedsiębiorcy. Są to między innymi kurierzy, firmy świadczące sprzedaż z dostawą (np. catering) lub przedsiębiorcy świadczący usługi u klienta (np. hydraulik, fryzjer, makijażystka).

*Usługa E-potwierdzenia dostępna w terminalu MiniPOS zapewnia dostarczenie:

 • potwierdzenia transakcji dla posiadacza karty, które są dostarczone na adres e-mail lub na numer telefonu (SMS) wskazywany opcjonalnie przez posiadacza karty podczas przeprowadzania transakcji,
 • potwierdzenia transakcji i raportów transakcyjnych dla akceptanta – są dostarczone na adres e-mail wskazany przez akceptanta w Karcie Informacyjnej Akceptanta, osobno dla każdego punktu.

 

Aby otrzymywać fakturę za terminal płatniczy wystarczy, że:
 1. Wydrukujesz Oświadczenie w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej
 2. Uzupełnisz wymagane informacje np. nazwę firmy, adresy e-mail
 3. Podpiszesz oświadczenie zgodnie z reprezentacją firmy
 4. Prześlesz skan oświadczenia na adres bak2@pekao.com.pl
 5. Po otrzymaniu potwierdzenia z Banku o akceptacji oświadczenia, od kolejnego miesiąca otrzymasz fakturę na wskazany adres e-mail

Chcesz poznać szczegóły?
Wypełnij formularz kontaktowy, a oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy korzystną ofertę dla Twojej firmy.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Zobacz: 
Zasady akceptacji kart w Banku Pekao S.A. 

 

Skorzystaj z oferty specjalnej

Zamów terminal online
 • Pytania i odpowiedzi

  • W jaki sposób mogę zacząć korzystać z terminala POS?

   Rozpoczęcie korzystania z terminala jest proste:

   1. Zostaw numer telefonu za pomocą formularza kontaktu.
   2. Skontaktuje się z Tobą nasz pracownik, który przedstawi ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.
   3. Wybierz najlepszy wariant oferty i podpisz umowę.
   4. Do Twojej firmy przyjedzie serwisant, który zamontuje terminal POS i przeprowadzi szkolenie z obsługi terminala.
  • Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać zwolnienie z opłaty za dzierżawę terminala POS na okres dwóch lat?

   Aby otrzymać zwolnienie z opłaty za dzierżawę terminala płatniczego przez okres 24 miesięcy, licząc od dnia instalacji terminala płatniczego objętego dofinansowaniem w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego (Program) albo otrzymać promocyjną opłatę za dzierżawę 1zł przez okres 24 miesięcy(, licząc od miesiąca następnego po miesiącu instalacji) obecni oraz nowo pozyskani Klienci Biznesowi, muszą spełnić wszystkie poniższe warunki: 
   - w okresie obowiązywania niniejszej Oferty podpisać: 
   a) Umowę w sprawie współpracy w zakresie obsługi i rozliczeń transakcji dokonywanych przy użyciu instrumentów płatniczych w ramach Programu, albo 
   b) Umowę w sprawie współpracy w zakresie obsługi i rozliczeń transakcji dokonywanych przy użyciu instrumentów płatniczych,
   - w przypadku Umowy w ramach Programu, nigdy wcześniej nie korzystać z Programu; i w okresie 12 miesięcy przed jej zawarciem nie być związanym Umową z jakimkolwiek agentem rozliczeniowym na przyjmowanie płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę; nie przyjmować płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę, w tym w środowisku „Card Not Present”, z wyłączeniem płatności bezgotówkowych wyłącznie w sklepach internetowych (e-Commerce),
   - w przypadku klientów, którzy akceptują karty płatnicze lub już korzystali z Programu, nie dzierżawić terminali płatniczych od Banku Pekao S.A. w ciągu ostatnich 12 miesięcy, przed dniem podpisania Umowy w ramach niniejszej Oferty specjalnej;  
   - wyrazić zgody na:  
   a) nawiązanie kontaktu telefonicznego (np. telefon, telefon komórkowy) lub używanie automatycznych systemów wywołujących, w celu marketingu bezpośredniego, w tym przekazanie podczas rozmowy telefonicznej informacji o nowych ofertach, produktach i usługach Banku przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne,
   b) kontakt telefoniczny przez Spółki z Grupy Kapitałowej wskazane w treści zgody, jako administratorów w celu marketingu bezpośredniego z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących (telefon, IVR) – według wzorów oświadczeń przyjętych w Zarządzeniu Nr D/43/2021.
   - wyrazić zgodę na przesyłanie przez Bank faktur w formie elektronicznej składając Oświadczenie  w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej.

  • Ile to kosztuje, ile można zyskać?

   Posiadanie terminala POS wiąże się z niewielkimi kosztami dzierżawy i prowizji od przyjmowanych transakcji. Poniesione koszty mogą się jednak szybko zwrócić, a Twoja firma jeszcze na tym zyskać.

   Koszty:

   • Jeżeli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie akceptowałeś jeszcze kart płatniczych oraz nie korzystałeś z Programu Polska Bezgotówkowa to zaoferujemy Ci dzierżawę terminala POS za 0 zł przez 2 lata.
   • Jeżeli już akceptujesz karty płatnicze, to dzierżawa terminala POS wyniesie 1 zł miesięcznie przez 2 lata (oferta dla klientów, którzy nie dzierżawili terminali płatniczych od Banku Pekao S.A. w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed dniem podpisania umowy w ramach niniejszej oferty specjalnej), dodatkowo zaoferujemy Ci atrakcyjną prowizję od przyjmowanych transakcji kartowych.
   • Standardowa (niepromocyjna) opłata za dzierżawę terminala – 30, 40 lub 50 zł miesięcznie, w zależności od rodzaju terminala.
   • Konkurencyjna prowizja od przyjmowanych transakcji – 0,7%.
   • Opłata transakcyjna wynosi tylko 0,04 zł

   Zysk, dzięki dodatkowym usługom:

   • Wypłata gotówki z kasy – 20 groszy od każdej wypłaty.
  • Jakie rodzaje urządzeń są dostępne?

   W zależności od potrzeb i możliwości Twojej firmy możesz wybrać terminal POS, który uważasz za najbardziej przydatny. W ofercie dostępne są urządzenia różniące się od siebie rodzajem wykorzystywanej komunikacji.


   Internet

   Terminal podłączany jest do Internetu w punkcie handlowo-usługowym za pomocą przewodu. Potrzebny jest do tego router, który można nabyć u dowolnego dostawcy Internetu.

   Główną zaletą tego rodzaju terminala POS jest szybkość przetwarzania danych. Dlatego sprawdzi się wszędzie, gdzie obsługiwana jest duża liczba klientów i mogą tworzyć się kolejki do kasy.


   GPRS - stacjonarny

   Stacjonarny terminal  POS GPRS łączy się z Internetem za pomocą bezprzewodowej transmisji danych GPRS i karty SIM, którą otrzymujesz bez dodatkowych kosztów. Przy tym rozwiązaniu nie jest potrzebny router, ale urządzenie musi być podłączone do sieci elektrycznej.

   Stacjonarny terminal POS GPRS dedykowany jest dla firm, które nie posiadają i nie mają możliwości podłączenia u siebie routera z Internetem.


   GPRS - mobilny

   Mobilny terminal POS GPRS, tak jak stacjonarny terminal GPRS łączy się z Internetem za pomocą bezprzewodowej transmisji danych GPRS i karty SIM, którą otrzymujesz bez dodatkowych kosztów.

   Mobilny terminal POS GPRS dodatkowo wyposażony jest w baterię, która umożliwia pracę przez kilka godzin bez konieczności podłączenia go do sieci elektrycznej.

   Mobilny terminal sprawdzi się w firmach, które potrzebują przyjąć płatność z dala od kasy.

 • Pliki do pobrania

  Oświadczenie w sprawie wysyłki faktur w formie elektronicznej

  Pobierz plik

  Regulamin rozpatrywania reklamacji

  Pobierz plik

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Strona korzysta z reCAPTCHA i obowiązują polityka prywatności oraz warunki korzystania z usług Google.

Uprzejmie informujemy, że w ramach naszej witryny używamy plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie oraz w sposób dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza, że akceptujesz otrzymywanie plików cookies. Zmiany ustawień dla plików cookies możesz dokonać w każdym momencie użytkowania serwisu.
Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, oraz w celach analitycznych, moich danych osobowych pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, przez Bank Pekao S.A. w celu marketingu produktów i usług podmiotów trzecich oraz i przez podmioty współpracujące z Bankiem w tym podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufanych partnerów. 

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę  w dowolnym momencie wycofać tę zgodę np. poprzez jej odznaczenie pod klauzulą informacyjną cookies, znajdującą się na stronie. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych
Administrator danych
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
Podmioty z Grupy Kapitałowej Banku - pełna lista dostępna jest tutaj
Zaufani Partnerzy - pełna lista dostępna jest tutaj

Cele przetwarzania danych
1. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Świadczenie usług Banku
3. Dopasowanie treści witryn internetowych Banku do Twoich zainteresowań
4. Wykrywanie botów i nadużyć w usługach Banku
5. Pomiary statystyczne i udoskonalenie usług Banku

Podstawy prawne przetwarzania danych
1. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne, dotyczący produktów lub usług Banku - prawnie uzasadniony interes Banku
2. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne, dotyczący produktów lub usług podmiotów trzecich (podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufani Partnerzy) - Twoja dobrowolna zgoda
3. Usługi Banku - niezbędność przetwarzania danych osobowych do wykonania umowy
4. Pozostałe cele - Uzasadniony interes Banku

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora, w tym agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa Podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufani Partnerzy.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; sprzeciwu wobec przetwarzania, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Więcej szczegółów
Klauzula Informacyjna Cookies
Polityka prywatności

Polityka prywatności Akceptuję