Pakiet na plus

Zdalna obsługa i atrakcyjne warunki cenowe

Wysokiej jakości doradztwo, profesjonalna obsługa w zakresie bieżących rozliczeń bezgotówkowych i gotówkowych oraz szeroki zakres preferencyjnych warunków korzystania z usług finansowych za 19 złotych miesięcznie1 w ramach których Twoja Firma otrzymuje:

Rachunki bankowe

 • Zobacz szczegóły

  0 zł za rachunek bieżący w PLN2 
  0 zł za pierwszy rachunek walutowy w jednej z 20 walut (EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, CZK, DKK, HUF, JPY, NOK, SEK, RUB, TRY, ZAR, RON, BGN, HRK, CNY, AED)2
  0 zł za rachunek VAT
  Możliwość obsługi gotówkowej dla 9 walut: PLN, EUR, USD, CHF, GBP, CAD, AUD, CZK, JPY, HUF 

Przelewy elektroniczne

 • Zobacz szczegóły

  0 zł za przelewy do ZUS i US
  0 zł za elektroniczne wewnętrze przelewy na rachunki innych klientów w Pekao
  1 zł za przelew krajowy w PLN3
  1 zł za przekaz SEPA do krajów EOG4 
   

Karty debetowe

 • Zobacz szczegóły

  0 zł za wydanie kart debetowych
  0 zł za użytkowanie karty debetowej (jeśli zrealizujesz za jej pośrednictwem transakcje za min. 300 zł miesięcznie - jeśli nie spełnisz warunku, pobierzemy 7 zł)
   

Bankowość elektroniczna

 • Zobacz szczegóły

  0 zł za PekaoBiznes24 PLATINUM, w tym wiele funkcjonalności związanych z obsługą rachunków i bieżącym zarządzaniem finansami firmy

Opieka dedykowanego doradcy

 • Zobacz szczegóły

  profesjonalne wsparcie dla firm rozpoczynających swoją działalność, jak i bardziej wymagających, działających na szerszą skalę w kraju i współpracujących z zagranicą

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Szczegółowe informacje dotyczące pozostałych opłat i prowizji znajdują się w Tabeli Prowizji i Opłat Bankowych dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw dostępnej pod adresem https://www.pekao.com.pl/o-banku/stopka/cennik-i-regulamin.html

1Opłata za pakiet wynosi 19 zł miesięcznie dla Klientów, którzy wyrażą zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym. Dla pozostałych Klientów opłata wynosi 59 zł miesięcznie.
2Opłata 0 zł miesięcznie dotyczy pierwszego rachunku Klienta w PLN oraz w walucie obcej. Za każdy kolejny rachunek w PLN lub w walucie obcej opłata wynosi 19 zł miesięcznie.
3Opłata 1 zł dotyczy przelewów w PLN wysyłanych za pośrednictwem bankowości telefonicznej, internetowej lub mobilnej PekaoBiznes24.
4Opłata 1 zł dotyczy przekazów w obrocie dewizowym SEPA, wysyłanych do krajów EOG innych niż Polska realizowanych przez bankowość internetową lub mobilną PekaoBiznes24. W pozostałych przypadkach opłata za przekaz SEPA wynosi 15 zł.

 

Skontaktuj się z Doradcą

Zamów kontakt

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Strona korzysta z reCAPTCHA i obowiązują polityka prywatności oraz warunki korzystania z usług Google.