Infolinia:801 365 365 Infolinia:801 365 365

Poznaj Eurokonto Intro z dodatkowymi usługami:

 • zawsze pod ręką - z bankowością mobilną, na tablety i PeoPay
 • wygodne i nowoczesne
 • idealne, kiedy zaczynasz studia lub planujesz wyjazd za granicę
 • z możliwością wyboru wizerunku karty do konta - wybierz
 • z ofertą rabatów nawet do 30% u Partnerów Programu Galeria Rabatów

0 zł!

 • prowadzenie konta
 • przelewy internetowe1
 • ubezpieczenie Assistance w podróży za granicą
 • mobilne płatności zbliżeniowe PeoPay i udostępnienie bankowości mobilnej

PROMOCJA!

Załóż Eurokonto Intro do 31.07.2017 r. i korzystaj do 31.12.2018 r. z promocji

0 zł!

 • wypłaty kartą do tego rachunku ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • prowadzenie rachunków walutowych w EUR, USD, CHF, GBP
 • obsługę karty do tego rachunku
 • realizację zleceń stałych z tego rachunku
Złóż wniosek

1 Dotyczy przelewów krajowych w złotych zatwierdzanych aplikacją mobilną PekaoToken.

Informacje dotyczące braku opłaty za wypłaty kartą debetową ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz za prowadzenie kont walutowych dotyczą promocji organizowanej przez Bank. W ramach tej promocji opłata za obsługę kart wydawanych do Eurokonta Intro: Mastercard Debit Young i Mastercard Debit WOŚP Intro wynosi 0 zł pod warunkiem rozliczenia przez Bank w poprzednim m-cu min. 4 transakcji dokonanych ww. kartami (tak samo jak w przypadku oferty standardowej w zakresie karty Mastercard Debit FX). Promocja dostępna jest w oddziałach Banku (nie dotyczy placówek partnerskich i agencyjnych Banku) i obejmuje umowy o kartę / rachunek walutowy zawarte między 16.03.2017 r. a 31.07.2017 r. razem z umową Eurokonta Intro. Klient w dniu zawarcia umowy o rachunek Eurokonto nie może posiadać innego złotowego rachunku Eurokonto. Klienci posiadający rachunek Eurokonto Kieszonkowe, którzy przekształcą go w rachunek Eurokonto Intro, są objęci promocją. Z warunków promocyjnych można korzystać do 31.12.2018 r. Po okresie promocji koszt wypłaty gotówki z bankomatów nienależących do Banku Pekao S.A. w Polsce wynosi 2% wypłacanej kwoty (min. 5,00 zł), standardowa miesięczna opłata za prowadzenie rachunków walutowych wynosi odpowiednio: 1,10 USD; 0,99 EUR; 1,39 CHF; 0,69 GBP, a standardowa miesięczna opłata za obsługę kart Mastercard Debit Young i Mastercard Debit WOŚP Intro wynosi 1,98 zł, za obsługę karty Mastercard Debit FX ? 6,99 zł.

Eurokonto Intro jest dostępne dla osób w wieku 18-30 lat o pełnej zdolności do czynności prawnych. Oprocentowanie rachunków Eurokonto Intro jest zmienne. Na stronie internetowej www.pekao.com.pl oraz w placówkach Banku Pekao S.A. można uzyskać pełne informacje na temat: zasad świadczenia usług, aktualnych informacji o opłatach i prowizjach (Taryfa Prowizji i Opłat), wysokości oprocentowania konta (komunikat o wysokości oprocentowania rachunków), minimalnej kwoty, która powinna znajdować się na koncie, by naliczane było oprocentowanie (regulamin rachunków Eurokonto).

Szczegółowy zakres, limity kwotowe oraz wyłączenia odpowiedzialności Ubezpieczyciela określone są w Warunkach Ubezpieczenia dostępnych w oddziałach Banku Pekao S.A. i na www.pekao.com.pl

Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu mieszkaniowego po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej.

Wyślij formularz - oddzwonimy

Wpisz od 2 do 140 znaków, tylko litery
Wpisz od 2 do 140 znaków, tylko litery
Wybierz porę kontaktu
Podaj telefon komórkowy 123456789 lub stacjonarny 221234567 (pierwsze cyfry to nr kierunkowy)
Format dla telefonu komórkowego 600000000
Format dla telefonu stacjonarnego: 226000000,
gdzie pierwsze dwie cyfry to numer kierunkowy
Wpisz email nazwa@domena.pl
Podaj treść wiadomości
Treść wiadomości zawiera niedozwolone znaki: (, ), ", ', /, \, |, <, >
Pole wymagane.
Pole wymagane.
pola obowiązkowe